BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus, lai palīdzētu tev izvēles procesā. Ja tomēr sev interesējošo atbildi neatradi, droši raksti vai zvani mums un mēs ar prieku tev palīdzēsim. Sev ērtāko sazināšanās veidu vari izvēlēties sadaļā /kontakti/.

Vai ūdens necaurlaidīgs palags tiešām, tiešām nelaiž cauri ūdeni?

Mūsu ūdens necaurlaidīgie palagi tik tiešām nelaiž cauri ūdeni. Audums sastāv no 82% kokvilnas, 12% poliestera un tā viena puse ir laminēta ar 100% ūdens necaurlaidīgu poliuretāna membrānu, jeb plānu, ļoti elastīgu plēves kārtu.

Vai palagi sviedrē?

Varam galvot, ka TEOMAR ūdens necaurlaidīgie palagi NEsviedrē, uz tiem ir komfortabli gulēt un tie nekādi neietekmēs tavu miegu. Pateicoties frotē lieliskajām īpašībām gaiss brīvi var cirkulēt zem ķermeņa.

Vai palagi čaukst?

Nē, tā noteikti nav. Plānais poliuretāna slānis nav gluži tas, ko mēs saprotam ar vārdu plēve, ko izmanto parastajiem iepirkumu maisiņiem. Tas ir plāns un nejūtams.

Man ir ļoti biezs matracis, vienmēr ir problēma iegādāties piemērota izmēra palagu. Vai es varu pasūtīt palagu pielāgoti tieši manam matracim?

Tu esi nokļuvis īstajā vietā, lai beidzot tiktu pie piemērota palaga! Ūdens necaurlaidīgi palagi ar gumiju,  tiks pielāgoti tava matrača biezumam (ja vien būsi noradījis šo parametru laukā, kur tas ir prasīts), BEZ papildu samaksas. Ūdens necaurlaidīgiem palagiem ar gumijām stūros BEZ papildu samaksas pielāgosim gumiju garumu, lai tās var ērti aplikt ap matrača stūriem. Ja vēlies kokvilnas palagu ar gumiju, arī to mēs pielāgosim tā, lai tas matracim der kā pie šuvēja šūta kleita.

Mana matrača izmērs ir 80x190. Vai labāk iegādāties lielāku palagu ar izmēru 90x200?

Nē! Palagus ar gumiju vai gumijām stūros izvēlies tādā izmērā, kāds ir matracis, jo lielāks vai mazāks palags nepiegulēs tik labi un tas vienkārši nav vajadzīgs. Palagiem ar gumiju preces aprakstā ir norādīts, kāda matrača biezumam standartā tas ir paredzēts, taču, ja tev ir biezāks matracis par 20 cm, norādi to attiecīgajā laukā pie pasūtījuma veikšanas un mēs palagu pielāgosim īpaši tavam matracim.

Kas attiecas uz palagiem BEZ gumijām, tad to izmēri ir norādīti tam, kas atbilst dabā. Ja vēlies, lai palaga mala ietu pāri matrača malām, tad izvēlies lielāku izmēru vai sazinies ar mums un mēs tev palīdzēsim.

Vai ūdens necaurlaidīgos palagus var likt veļas mašīnā un žāvētājā?

Jā! TEOMAR ražotos palagus var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, izvēloties atbilstošu temperatūru, kas norādīts uz preces birkas. Ja gadījumā birka ir nozaudēta, šī pati informācija ir atrodama arī mūsu interneta veikalā pie preces apraksta. Veļas mašīnā noteikti nevajadzētu kopā ar palagu ievietot apģērbus ar metāla elementiem, jo  tie var sabojāt ūdens necaurlaidīgo slāni.

Veļas automātisko žāvētāju izmantot neiesakām , tas var bojāt palaga aizsargslāni, radīt mikroplaisas, rezultātā matracis vairs nebūs pasargāts no arējās vides ietekmes.

Vai šujat pēc individuāliem izmēriem?

Jā! Šujam pēc individuāliem izmēriem un varam kopīgi izvelēties arī audumus kokvilnas gultas veļai no partnera audumu kataloga. Ja tavs matracis ir nestandarta izmēra vai formas, vai neatradi piemērotu izmēru mūsu interneta veikalā, sazinies ar mums un mēs tev palīdzēsim!

Vai es varu saņemt atlaides, ja pērku vairumā?

Mēs neesam vairumtirgotāji, taču mēs varam piemērot atlaides īpaši tev, atkarībā no apjoma, kādu vēlies pasūtīt. Ne mazāk kā 5 vienādas preces.

Vai ir iespējams preci pasūtīt pa tālruni vai e-pastu?

Jā! Ja Tev šķiet ērtāk, tad droši vari veikt pasūtījumu arī izmantojot tālruni vai e-pastu.

Vai sūtat preces uz ārzemēm?

Jā, mēs sūtam arī uz ārzemēm, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.